Войти RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Zespół Dick4Dick opublikował klip do utworu "More"
 Добавить в избранное

Utwór "More" feat. Woska pochodzi z siódmego, wydanego w zeszłym roku albumu grupy, zatytułowanego "Dick4Dick is a Woo!Man'. Muzycy twierdzą, że jest kwintesencją grupy.

"13 lat - tyle ma Lena, która śpiewa »More«. To dziwny wiek zawieszenia między dorosłością a byciem dzieckiem. Obraz do »More« to manifest, metafora aspiracji do dorosłości i jednocześnie historia o utracie dziecięcej niewinności. W ciągu jednego dnia bohaterka ogląda siebie - dojrzałą, pewną siebie, robiącą wszystko, na co ma ochotę" - tak Dick4Dick tak opisują swój nowy, wyreżyserowany przez Julię Rogowską klip.

Według członków zespołu, nowy album jest kwintesencją Dick4Dick. Muzycy znów są o krok do przodu i znów przecierają nowe szlaki: jest przebojowo, ale i przekornie. Tytuł płyty nie jest przypadkowy: po raz pierwszy na płycie D4D są obecne żeńskie wokale i to we wszystkich utworach. W nagraniach gościnnie pojawiły się: Natalia Nykiel, Justyna Chowaniak, Julita Zielińska, Marsija, Ania Ołdak, Woska i Halszka Sokolnicka. Dick4Dick kontynuuje swoją podróż po futurystycznych, syntetycznych światach i nie zamierzają zwolnić swojej rozpędzonej machiny.

07/01/2018 13:03:22
Перейти к списку новостей
Комментарии
Комментариев нет. Стань первым!
Ваш комментарий
Рекомендуем
Лучшие книги! Бесплатно!*
Поиск любых картинок!*
Загрузки БЕСПЛАТНО!*
XXX-Видео и Фото каждый час!*
Эротические рассказы!*
Всё видео мира + поиск!*
Обратная связь / Для правообладателей - abuse.muzmo@gmail.com
Соц. Сети
 @muzmo_official
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2019
Обратная связь / Сообщить об ошибке
ООО «АдвМьюзик» заключил лицензионные соглашения с крупнейшими российскими правообладателями авторских и смежных прав, а именно: ООО «НЦА», ООО «ЛенГрад», ООО «Креатив Медиа», ООО «Новый мир», ООО «Медиалайн», ООО «Диджитал Прожект» и другими, в рамках которых правообладатели предоставили разрешение на использование музыкального контента способом доведения до всеобщего сведения в цифровой форме через Интернет посредством вэб-сайта https://muzmo.org