Войти RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Producenci "The Voice Kids" o krytyce Zapendowskiej: w programie nie ma negatywnej rywalizacji
 Добавить в избранное

- W odniesieniu do wypowiedzi pani Elżbiety Zapendowskiej pragniemy oświadczyć, że program "The Voice Kids" pozbawiony jest negatywnej rywalizacji - napisali producenci programu w oświadczeniu, przesłanym w piątek, 2 marca Onetowi.

- Nowatorska formuła programu pozwala młodym uczestnikom rozwijać ich muzyczny talent w przyjaznej atmosferze. W przeciwieństwie do programów, w których uczestnikami są osoby dorosłe, "The Voice Kids" wyklucza współzawodnictwo za wszelką cenę - napisano w komunikacie, przesłanym Onetowi w piątek. - Brak tu przykrych uwag, a trenerzy wspierają młodych artystów merytorycznymi komentarzami, pozbawionymi krytyki. Biorąc pod uwagę dobro dzieci oraz chęć utrzymania wspaniałej muzycznej przygody, z programu celowo zostały usunięte takie elementy jak "kradzieże" czy "gorące krzesła", a "Bitwy" odbywają się w tercetach (nie wskazujemy przegranego) - podkreślono.

Dodano również, że w "The Voice Kids" na każdym etapie konkursu rywalizującym towarzyszy psycholog, zapewniający wsparcie i "tłumaczący emocje, które są ich udziałem". - Rolą psychologa jest także oswojenie uczestników z faktem, iż ich występy będą poddawane publicznej ocenie, która może być zarówno pozytywna, jak i krytyczna. Dzieci w wieku 8-15 lat są już w stanie poradzić sobie z takimi emocjami, gdyż w podobny sposób są oceniane w szkole.

Twórcy programu odnoszą się do wypowiedzi Elżbiety Zapendowskiej, ekspertki od emisji głosu, jurorki w telewizyjnych programach "Idol" i "Must Be The Music. Tylko Muzyka". - Budzenie w młodych ludziach rywalizacji, która może wyglądać na artystyczną, ale tak naprawdę jest wyścigiem mam i tatusiów o swoje, niezrealizowane czasem marzenia, wydaje mi się niewłaściwe.

W oświadczeniu, komentującym słowa Zapendowskiej podkreślono także, że dzieci traktują program "jako wspaniałą muzyczną przygodę, którą zapamiętają na całe życie". - Jest nam niezmiernie przykro, ponieważ swoją wypowiedzią pani Elżbieta Zapendowska dyskredytuje talent uczestników, ich sukcesy oraz trud, jaki włożyły w przygotowania. Jest to również niesprawiedliwe wobec rodziców, którzy wspierają dzieci w ich wyborach oraz miłości do muzyki - napisano.

Pierwszą edycję "The Voice Kids" wygrała 13-letnia Roksana Węgiel z "drużyny" Edyty Górniak. Laureatka otrzymała nagrodę w wysokości 40 tys. zł. oraz kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

03/03/2018 10:55:59
Перейти к списку новостей
Комментарии
Комментариев нет. Стань первым!
Ваш комментарий
Рекомендуем
Лучшие книги! Бесплатно!*
Поиск любых картинок!*
Загрузки БЕСПЛАТНО!*
XXX-Видео и Фото каждый час!*
Эротические рассказы!*
Всё видео мира + поиск!*
Обратная связь / Для правообладателей - abuse.muzmo@gmail.com
Соц. Сети
 @muzmo_official
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2019
Обратная связь / Сообщить об ошибке
ООО «АдвМьюзик» заключил лицензионные соглашения с крупнейшими российскими правообладателями авторских и смежных прав, а именно: ООО «НЦА», ООО «ЛенГрад», ООО «Креатив Медиа», ООО «Новый мир», ООО «Медиалайн», ООО «Диджитал Прожект» и другими, в рамках которых правообладатели предоставили разрешение на использование музыкального контента способом доведения до всеобщего сведения в цифровой форме через Интернет посредством вэб-сайта https://muzmo.org