Войти RU RU EN EN PL PL ES ES
muzmo
Zenek Martyniuk będzie grał rocka? Mamy komentarz artysty
 Добавить в избранное

- Nic podobnego - tak Zenek Martyniuk komentuje medialne doniesienia o jego planach grania rocka. - Gramy to, co się podoba i nie ma po co tego zmieniać - dodał w rozmowie z Onetem.

Gwiazda disco-polo, autor przeboju "Przez twe oczy zielone" i lider zespołu Akcent zaprzecza doniesieniom, jakoby miał dokonać wielkiej zmiany i rozpocząć granie na rockowo.

- Nagrywam różne rzeczy; również takie o zabarwieniu rockowym. Lubię ballady rockowe w stylu zespołów Scorpions czy Europe. Wychowałem się na tych piosenkach. Ale akurat gramy to, co się podoba i nie ma po co tego zmieniać. Kto wie, może to nawet odstraszyć naszych słuchaczy? - zastanawia się piosenkarz w rozmowie z Onetem.

Zapowiedział także, że przygotowuje właśnie nową piosenkę, odbiegającą od tego, co gra zazwyczaj. - Są w aranżacji na przykład bardzo ładne gitary. Na razie montujemy teledysk. Będzie to coś, czego nigdy na polskim rynku nie było. Teledysk będzie w klimacie 'Alicji w krainie czarów'. Premiera już niedługo.

21/02/2018 15:53:13
Перейти к списку новостей
Комментарии
Комментариев нет. Стань первым!
Ваш комментарий
Рекомендуем
Лучшие книги! Бесплатно!*
Поиск любых картинок!*
Загрузки БЕСПЛАТНО!*
XXX-Видео и Фото каждый час!*
Эротические рассказы!*
Всё видео мира + поиск!*
Обратная связь / Для правообладателей - abuse.muzmo@gmail.com
Соц. Сети
 @muzmo_official
 @muzmo
muzmo.org © 2009-2019
Обратная связь / Сообщить об ошибке
ООО «АдвМьюзик» заключил лицензионные соглашения с крупнейшими российскими правообладателями авторских и смежных прав, а именно: ООО «НЦА», ООО «ЛенГрад», ООО «Креатив Медиа», ООО «Новый мир», ООО «Медиалайн», ООО «Диджитал Прожект» и другими, в рамках которых правообладатели предоставили разрешение на использование музыкального контента способом доведения до всеобщего сведения в цифровой форме через Интернет посредством вэб-сайта https://muzmo.org